Stół rehabilitacyjny narzędziem pracy

Tytułowy produkt jest narzędziem pracy, o który masażyści i fizjoterapeuci powinni zadbać w szczególny sposób. Stoły rehabilitacyjne koniecznie muszą zapewniać komfortowe, ale też profesjonalne wykonywanie zabiegów, dlatego przed dokonaniem tej ostatecznej decyzji najważniejsze będzie zapoznanie się z kilkoma choćby modelami stołów, aby wybrać ten najlepszy dla siebie. Do najważniejszych kryteriów wyboru należy sposób regulowania wysokości. Sprawdźmy więc, na co można się zdecydować.

Stoły rehabilitacyjne – 3 sposoby regulacji wysokości

Powyższy asortyment może mieć regulację wysokości:

  • ręczną

  • elektryczną

  • hydrauliczną

Stoły z ręczną regulacją mają jedną niewątpliwą zaletę. Decydując się na taki, jesteśmy niezależni do jakiegokolwiek zasilania. To najtańszy z możliwych wyborów. Najczęściej decydujemy się jednak na stoły z regulacją elektryczną zapewniającą bardzo wysoki komfort pracy z pacjentem. Minusem z całą pewnością będzie fakt konieczności ustawienia stołu blisko gniazdka elektrycznego. Stoły rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości należą do najdroższych, a więc już wiemy, że zapewniają najlepsze warunki do pracy.

Gdzie kupić dobrej jakości stół rehabilitacyjny?

Stół do pracy z pacjentem koniecznie musimy kupić w rzetelnym sklepie, który może być z całą pewnością również sklepem online. Musimy pamiętać jednak o tym, aby dokładnie zapoznać się z informacjami o danym sprzedawcy, jak również z opiniami innych klientów o oferowanym asortymencie medycznym. 100% pewność decyzji jest kwestią najważniejszą.